Hikayemiz /önce kendimizi tanıtalım...

Merhaba

E-Birlik, vizyoner ve girişimci Adnan Bilen tarafından kurulmuştur. Bütün yönleri ile dijital iletişi teknolojileri alanında hizmet veren E-Birlik genç ve dinamik kadrosu ile hem satış ve pazarlama hem de proje aşamasında tecrübeli ve deneyimli teknik personelleri ile ilk ve son tercihiniz olacaktır.

" Tanınmak için bilinmek lazım "

Hedefli ve sözleşmeli çalışıyoruz. Açıklığa inanıyoruz. Müşterinin ve markanın mekânında zaman geçirmeyi, yüz yüze danışmanlık vermeyi çok önemsiyoruz. Hem uzmanlarla çalışıyoruz, hem de boyumuzu aşan konularda uzman kişi ve kuruluşlardan yardım alıyor, tedarik ediniyoruz. İşin kalitesi için, kaynaklardan ve zamanlamadan asla ödün vermiyoruz. Müşterilerimize ve markalarına bağlılığımız ve inancımız gereği, daha uzun işbirliği yapmayı tercih ediyoruz.

Kurumsal Haberler
Yenilikler ve en güncel kampanyalar...

13 Ağustos 2010
Satış - Pazarlama ekibimiz büyüyor...
Satış kadromuz genişliyor, İstanbul' u ağ gibi sarıyoruz. Dinamik ve tecrübeli elemana ihtiyacımız artıyor.

01 Ağustos 2010
Sizleri yeni ofisimize bekliyoruz...
Müşterilermize daha iyi hizmet verebilmek için yeni ofisimize taşındık. Yeni iletişim bilgilerimiz hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için lütfen iletişim sayfamıza göz atınız...

24 Temmuz 2010
Ekibize katılmak istermisiniz ?
Yeni jenerasyon yaratıcı ekibimiz ile çalışmak istiyorsanız sizleri tanıyabilmemiz için çalışmalarınızdan oluşan portföyünüzü ve CV' nizi kariyer@ebirlik.com gönderin

10 Temmuz 2010
1'nci yılımız kutluyoruz... ?
Büyük bir heyecanla başladığımız hizmetlerimizin bu ilk yıl dönümünde bizimle olan tüm saygın müşterilerimize şükranlarımızı sunuyoruz.